2019 Modası: Zehra Uçar Tesettür Giyim Tasarımları


Moda sektöründe tesettür giyim alanında yapmış olduğu tasarımları kaliteyi bir arada sunan Zehra Uçar 2019 ilkbahar yaz koleksiyonunu moda severler ile buluşturmakta. Tesettür modasında oldukça şık ve popüler kombinler tasarlamak sizlerin elinde. Tasarımlarda ön plana çıkan kıyafet modelleri genellikle renk tonlaması bazında sezonun renklerinden olan pudra, hardal rengi, saks mavisi ve benzeri renklerdir. Genellikle koleksiyonlarında salaş ve kol yaka detaylarında farklı sunumlar hazırlayan ünlü modacı bayanların kıyafet seçiminde her tür seçimde şık görünmelerini sağlayacak tasarımlar oluşturmaktadır.

Moda tasarımı ile ilgili kurs gören ve hala Üniversiteye gitmekte olan Zehra Uçar tasarımları aranmakta olan tesettür koleksiyonlarından bir tanesi olmakta. Küçük yaşta başlayan giyim ve modelistlik üzerine olan merakı ve tesettür alanında istediği tarz model ve kıyafetleri bulamamasının sonucunda kendi kıyafetlerini kendisi dikmeye başladıktan sonra sektöre girmiş bulunmakta. Her yaş grubu bayana ait kıyafet modelleri bulabileceğiniz tasarımları sosyal medya üzerinden 76 bin kişi takip etmekte.

Genellikle sade ve canlı renkleri kullanan modacı trend tesettür giyim ile muhafazakar kıyafet giyim modellerini bir araya toplamış bulunmakta. Koleksiyonda pelerin tunikler hemen hemen herkesin severek aldığı kıyafet modellerinden bir tanesi olmakta. Dar ve rahatsız edici kıyafet modellerinin yanı sıra salaş ve bol şekilde kıyafet modeli tercihi daha fazla ilgi görmektedir.
Hem zarif bir görünüme sahip olmaktasınız hem de rahat ve estetik bir şekilde dilediğiniz model kıyafet tasarımı ile şıklığınızı bütünleştirmektesiniz. Birbirinden şık kap modelleri, pardösü modelleri, kaban ve ferace modelleri ile yoğunluk olarak tasarımlar yapan Zehra Uçar hem ekonomik hem kaliteli kıyafet modelleri ile oldukça tercih edilmekte.

Kıyafet tasarımlarını özellikle dış giyim olarak yapan moda tasarımcısı yapmış olduğu tasarımlarda bayanların vücut hatlarının belli olmaması konusunda daha özenli ve dikkatli davrandığını belirtmekte. Sosyal medya ve internet üzerinden dilerseniz tesettür ürünlerini inceleyerek temin edebilirsiniz. Şuan sadece internet ve sosyal medya üzerinden satış yapılmakta.

0 Yorum "2019 Modası: Zehra Uçar Tesettür Giyim Tasarımları"

Yorum Gönder

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam

x